TV Emsdetten
19:30
TUS N-Lubbecke
Tusem Essen
19:30
EHV Aue
VfL Eintracht Hagen
20:00
DJK Rimpar Wolfe
lørdag 22 september 2018
HBW Balingen/Weilstetten
19:00
TUS Ferndorf
ASV Hamm Westfalen
19:15
HC Elbflorenz 2006
HSC 2000 Coburg
19:30
TSV Bayer Dormagen
Wilhelmshavener HV
19:30
TV Hüttenberg
1000 kr tilbydes hos
søndag 23 september 2018
VfL Lubeck Schwartau
16:30
HC Rhein Vikings
mandag 24 september 2018
HSV Hamburg
20:00
Dessau Rosslauer HV 06
tirsdag 25 september 2018
Tusem Essen
19:30
HSG Nordhorn-Lingen
fredag 28 september 2018
EHV Aue
19:00
TV Emsdetten
TSV Bayer Dormagen
19:30
TV Grosswallstadt
HC Elbflorenz 2006
19:30
HSV Hamburg
HC Rhein Vikings
20:00
Tusem Essen
TV Hüttenberg
20:00
HSC 2000 Coburg
1000 kr tilbydes hos
lørdag 29 september 2018
TUS N-Lubbecke
19:00
VfL Lubeck Schwartau
Wilhelmshavener HV
19:30
VfL Eintracht Hagen
søndag 30 september 2018
Dessau Rosslauer HV 06
17:00
TUS Ferndorf
DJK Rimpar Wolfe
17:00
ASV Hamm Westfalen
HSG Nordhorn-Lingen
17:00
HBW Balingen/Weilstetten
1000 kr tilbydes hos
tirsdag 02 oktober 2018
TV Emsdetten
19:30
TSV Bayer Dormagen
onsdag 03 oktober 2018
HSV Hamburg
15:00
TUS N-Lubbecke
VfL Lubeck Schwartau
16:30
EHV Aue
TV Grosswallstadt
17:00
HC Rhein Vikings
VfL Eintracht Hagen
17:00
TV Hüttenberg
HSC 2000 Coburg
17:00
Wilhelmshavener HV
ASV Hamm Westfalen
19:15
Dessau Rosslauer HV 06
TUS Ferndorf
19:30
HC Elbflorenz 2006
HBW Balingen/Weilstetten
19:45
DJK Rimpar Wolfe
1000 kr tilbydes hos
fredag 05 oktober 2018
TSV Bayer Dormagen
19:30
Tusem Essen
lørdag 06 oktober 2018
EHV Aue
18:00
HSV Hamburg
TUS N-Lubbecke
19:00
HC Elbflorenz 2006
Wilhelmshavener HV
19:30
TV Emsdetten
HSC 2000 Coburg
19:30
VfL Eintracht Hagen
TV Hüttenberg
19:30
TV Grosswallstadt
HSG Nordhorn-Lingen
19:30
VfL Lubeck Schwartau
DJK Rimpar Wolfe
19:30
TUS Ferndorf
1000 kr tilbydes hos
søndag 07 oktober 2018
Dessau Rosslauer HV 06
17:00
HBW Balingen/Weilstetten
HC Rhein Vikings
17:00
ASV Hamm Westfalen
onsdag 10 oktober 2018
TV Grosswallstadt
19:30
HSG Nordhorn-Lingen
fredag 12 oktober 2018
Tusem Essen
19:30
Wilhelmshavener HV
TV Emsdetten
19:30
HSC 2000 Coburg
VfL Eintracht Hagen
20:00
EHV Aue
lørdag 13 oktober 2018
VfL Lubeck Schwartau
19:00
TSV Bayer Dormagen
HBW Balingen/Weilstetten
19:00
HC Rhein Vikings
ASV Hamm Westfalen
19:15
TV Hüttenberg
TV Grosswallstadt
19:30
TUS N-Lubbecke
HC Elbflorenz 2006
19:30
Dessau Rosslauer HV 06
TUS Ferndorf
19:30
HSG Nordhorn-Lingen
1000 kr tilbydes hos
søndag 14 oktober 2018
HSV Hamburg
15:00
DJK Rimpar Wolfe
onsdag 17 oktober 2018
DJK Rimpar Wolfe
20:00
TV Emsdetten
OVERSIGT 2. BUNDESLIGA
# Teams MP V U T Df Pts
1 HSC 2000 Coburg HSC 2000 Coburg 4 3 1 0 19 7:1
2 TUS Ferndorf TUS Ferndorf 4 3 1 0 19 7:1
3 HSG Nordhorn-Lingen HSG Nordhorn-Lingen 4 3 0 1 21 6:2
4 Tusem Essen Tusem Essen 4 3 0 1 11 6:2
5 VfL Lubeck Schwartau VfL Lubeck Schwartau 4 3 0 1 3 6:2
6 VfL Eintracht Hagen VfL Eintracht Hagen 4 2 1 1 0 5:3
7 TUS N-Lubbecke TUS N-Lubbecke 4 2 0 2 14 4:4
8 Dessau Rosslauer HV 06 Dessau Rosslauer HV 06 4 2 0 2 1 4:4
9 EHV Aue EHV Aue 4 1 2 1 -3 4:4
10 TSV Bayer Dormagen TSV Bayer Dormagen 4 2 0 2 -9 4:4
11 ASV Hamm Westfalen ASV Hamm Westfalen 4 2 0 2 -10 4:4
12 HC Rhein Vikings HC Rhein Vikings 4 1 1 2 -1 3:5
13 HBW Balingen/Weilstetten HBW Balingen/Weilstetten 4 1 1 2 -1 3:5
14 Wilhelmshavener HV Wilhelmshavener HV 4 1 1 2 -10 3:5
15 TV Emsdetten TV Emsdetten 2 1 0 1 -11 2:2
16 DJK Rimpar Wolfe DJK Rimpar Wolfe 3 1 0 2 -10 2:4
17 HSV Hamburg HSV Hamburg 4 1 0 3 1 2:6
18 HC Elbflorenz 2006 HC Elbflorenz 2006 4 0 2 2 -15 2:6
19 TV Hüttenberg TV Hüttenberg 3 0 1 2 -8 1:5
20 TV Grosswallstadt TV Grosswallstadt 4 0 1 3 -11 1:7