Piątek 17 Sierpień 2018
GKS Tychy
19:00
Stomil Olsztyn SA
Odra Opole
19:00
Jastrzębie Zdrój
Nieciecza
19:00
Sandecja Nowy Sącz
Chojniczanka Chojnice
20:00
Puszcza Niepołomice
Stal Mielec
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
darmowe 1000 PLN w
Sobota 18 Sierpień 2018
Warta Poznań
17:00
Drutex-Bytovia
Garbarnia Kraków
17:00
ŁKS Łódź
Chrobry Głogów
17:45
Raków Częstochowa
GKS Katowice
20:00
Wigry Suwałki
Środa 22 Sierpień 2018
ŁKS Łódź
17:00
Stal Mielec
Wigry Suwałki
18:00
Nieciecza
Podbeskidzie Bielsko Biała
18:00
Warta Poznań
Puszcza Niepołomice
19:00
Drutex-Bytovia
Sandecja Nowy Sącz
19:10
Stomil Olsztyn SA
Chojniczanka Chojnice
20:00
Odra Opole
Raków Częstochowa
20:00
GKS Katowice
Jastrzębie Zdrój
20:00
Chrobry Głogów
GKS Tychy
20:30
Garbarnia Kraków
darmowe 1000 PLN w
Sobota 25 Sierpień 2018
Drutex-Bytovia
16:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
Stomil Olsztyn SA
17:00
Wigry Suwałki
Warta Poznań
17:00
ŁKS Łódź
GKS Katowice
20:00
Jastrzębie Zdrój
Niedziela 26 Sierpień 2018
Garbarnia Kraków
17:00
Sandecja Nowy Sącz
Odra Opole
17:00
Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów
19:00
Chojniczanka Chojnice
Nieciecza
19:00
Raków Częstochowa
darmowe 1000 PLN w
Poniedziałek 27 Sierpień 2018
Stal Mielec
18:00
GKS Tychy
Piątek 31 Sierpień 2018
Odra Opole
19:00
Chrobry Głogów
Sobota 01 Wrzesień 2018
Chojniczanka Chojnice
17:00
GKS Katowice
Wigry Suwałki
17:00
Garbarnia Kraków
ŁKS Łódź
17:00
Drutex-Bytovia
Jastrzębie Zdrój
17:00
Nieciecza
Sandecja Nowy Sącz
17:00
Stal Mielec
Puszcza Niepołomice
17:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
Raków Częstochowa
17:00
Stomil Olsztyn SA
GKS Tychy
17:00
Warta Poznań
Sobota 08 Wrzesień 2018
Nieciecza
17:00
Chojniczanka Chojnice
Drutex-Bytovia
17:00
GKS Tychy
Garbarnia Kraków
17:00
Raków Częstochowa
GKS Katowice
17:00
Odra Opole
Warta Poznań
17:00
Sandecja Nowy Sącz
Stomil Olsztyn SA
17:00
Jastrzębie Zdrój
Podbeskidzie Bielsko Biała
17:00
ŁKS Łódź
Chrobry Głogów
17:00
Puszcza Niepołomice
Stal Mielec
17:00
Wigry Suwałki
TABELA I LIGA
# Zespoły M Z R P R Pkt.
1 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 4 2 1 1 3 7
2 Drutex-Bytovia Drutex-Bytovia 4 2 1 1 3 7
3 Warta Poznań Warta Poznań 3 2 1 0 2 7
4 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 4 2 1 1 1 7
5 Odra Opole Odra Opole 4 2 1 1 1 7
6 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 4 2 0 2 -1 6
7 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 4 1 3 0 1 6
8 Stal Mielec Stal Mielec 4 2 0 2 1 6
9 Chrobry Głogów Chrobry Głogów 4 1 2 1 0 5
10 GKS Tychy GKS Tychy 4 1 2 1 0 5
11 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 4 1 2 1 0 5
12 Wigry Suwałki Wigry Suwałki 4 1 2 1 0 5
13 Stomil Olsztyn SA Stomil Olsztyn SA 3 1 1 1 1 4
14 Nieciecza Nieciecza 4 1 1 2 -1 4
15 Podbeskidzie Bielsko Biała Podbeskidzie Bielsko Biała 4 1 1 2 -2 4
16 GKS Katowice GKS Katowice 4 1 1 2 -1 4
17 Jastrzębie Zdrój Jastrzębie Zdrój 4 0 2 2 -3 2
18 Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków 4 0 2 2 -5 2